pátek 3. května 2013

V holínkách do města!

Dobré pozdní odpoledne! Dnes jsem si den užila ve městě. Předpověď meteorologů se vyplnila:) pršelo... A tak jsem, ani nesekla tu trávu:) 
... Ale jako správná "baba" jsem se na cestu do města  řádně připravila. Původně jsem si chtěla vzít boty na podpatku, ale nakonec jsem  vyrazila do města v holínkách do deště! Musím uznat, že jsem celý den za to byla ráda:) 


Jedeme... 
...Vrátila jsem se do dětství, všechny kaluže jsem  nemilosrdně prošla, ani nevíte jakou jsem v tu chvíli měla radost, obecně déšť zbožňuji více než teplo... 
.

... Moje stylové holínky... 
Sehraná dvojka... 

Ráno jsem navštívila knihkupectví ( i když jsem se původně chtěla jen podívat) neodolala jsem a koupila jsem si tři nové knihy ... Poté jsem prošla město a pak mě čekala návštěva příbuzného... Déšť stále neustupoval... Prošla jsem několik obchodů a načerpala nové inspirace nejen v bydlení, ale i něco na sebe:) Koupila jsem si nové legíny v černé a v tmavě zelené jsou úžasné... budu je nosit se psem do lesa, ale i do města:) 
Výhled na město:)

Na návštěvě jsem se zakecala a nestihla jsem město projít celé... snad příště:) 
Večer ještě nákup v hypermarketu...kde jsem celý nákup a celý den zakončila zmrzlinou Míšou:) Mňám! 


Frčíme domů a prší... 

... Teď horké holandské kakao a trochu uklidit, protože v čistém  a uklizeném prostředí se žije o mnoho lépe ... Dnešek byl báječný s tím, že bych potřebovala více času... Další fotografie přidám později v dalších příspěvcích... Přiznávám se, že se těším na další takový den ve městě...vyhlídla jsem si v obchodě novou židličku k pracovnímu stolu:) 

P.S. Musím ještě dodělat ten dřevěný podnos více v zítřejším příspěvku:) Krásný víkend Vám všem 
                Díky za veškeré Vaše komentáře:) 
                                 S úctou 
                                  Lucie 
2 komentáře:

Děkuji za Váš čas a za Vaše komentáře, které díky nim jsou další motivací k psaní tohoto blogu. Lucie White Living